Eumor M.K. Motors

Jako Eumor działamy od początku 2012 roku. Jesteśmy zgranym zespołem. Wspólnie tworzymy i sprawnie rozwijamy firmę - bardzo szybko ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym, zwłaszcza w północnej części Polski.  Eumor M.K. Motors to firma zrodzona z pasji oraz chęci szerzenia wiedzy i profesjonalnej pomocy technicznej w branży motoryzacyjnej.

Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe rozwiązania i kolejne grupy towarowe, a nasza znajomość zastosowań odpowiednich produktów przekłada się na najwyższą jakość pomocy podczas zakupów. Z pewnością znajdziecie Państwo u nas to czego szukacie, przy czym zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego podczas zakupów - na pewno pomożemy.

Poza handlem internetowym zajmujemy się bezpośrednim wsparciem technicznym warsztatów samochodowych i innych firm (nie tylko z branży motoryzacyjnej) na zasadzie szkoleń technicznych oraz systematycznych wizyt handlowych. Posiadamy busy towarowe, które sprawnie kursują do naszych już stałych klientów, przy czym bezustannie szukamy nowych.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

530 800 270 - Jakub Saluszewski - właściciel firmy

660 546 848 - Tomasz Borowy - biuro handlowe