Eumor M.K. Motors

Jako Eumor działamy od początku 2012 roku. Jesteśmy zgranym zespołem. Wspólnie tworzymy i sprawnie rozwijamy firmę - bardzo szybko ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym, zwłaszcza w północnej części Polski.  Eumor M.K. Motors to firma zrodzona z pasji oraz chęci szerzenia wiedzy i profesjonalnej pomocy technicznej w branży motoryzacyjnej.

Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe rozwiązania i kolejne grupy towarowe, a nasza znajomość zastosowań odpowiednich produktów przekłada się na najwyższą jakość pomocy podczas zakupów. Z pewnością znajdziecie Państwo u nas to czego szukacie, przy czym zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego podczas zakupów - na pewno pomożemy.

Poza handlem internetowym zajmujemy się bezpośrednim wsparciem technicznym warsztatów samochodowych i innych firm (nie tylko z branży motoryzacyjnej) na zasadzie szkoleń technicznych oraz systematycznych wizyt handlowych. Posiadamy busy towarowe, które sprawnie kursują do naszych już stałych klientów, przy czym bezustannie szukamy nowych.

Zapraszamy do współpracy!

Jakub Saluszewski - właściciel firmy - 530 800 270

Tomasz Borowy - biuro handlowe - 660 546 848

e-mail - biuro@eumor.pl