SPOSP jest to średnio ścierna pasta polerska typu One step. Została stworzona dla wszystkich Studiów Detailingowych i entuzjastów, którzy potrzebują zaawansowanego i bezkompromisowego produktu do przeprowadzenia błyskawicznej korekty lakieru na wysokim poziomie.
Formuła pasty polerskiej łączy w sobie dwie technologie PROGRESS ABRASIVE | LOW TEMP, będących połączeniem cząsteczek o szerokim zakresie ścierności i struktury pasty o wysokiej lubryfikacji. Synergia składników zapewnia wyjątkowe właściwości, dużą siłę ścierną i optymalną jakość wykończenia w połączeniu z bazą pasty wspierającą odprowadzeniem temperatury, które minimalizuje ryzyko przegrzania lakieru, jednocześnie ułatwia prowadzenie maszyny polerskiej po karoserii pojazdu.
SPOSP ogranicza czas korekty do minimum, często umożliwiając wykonanie wysokiej jakości korekty w trakcie jednego przejazdu. Siła ścierna pasty pozwala na usuwanie umiarkowanych degradacji lakieru, takich jak: umiarkowane rysy, ``wypiaskowanie`` i zmatowienia.
Linia past polerskich SWAG POLISHING posiada atrybuty w postacie indywidualnych zapachów i kolorów, które uprzyjemniają pracę w trakcie polerowania i pozwalają łatwo rozróżnić gradacje past.
WŁAŚCIWOŚCI
Średnio ścierna gradacja PROGRESS ABRASIVE LOW TEMP Umożliwia korektę ``One Step`` Usuwa umiarkowane rysy i zmatowienia Optymalna jakość wykończenia Redukcja temperatury Struktura pasty ułatwia prowadzenie maszyny. Kompatybilna z polerkami RO i DA Potężna wydajność Owocowy zapach Unikatowy kolor Dla Studiów AD i entuzjastów
SPOSÓB UŻYCIA
Używaj w zacienionym miejscu na chłodnej i czystej powierzchni. Prze użyciem wstrząśnij. Nałóż kilka kropel SPOSP na pad polerski np. Medium* *Wybierz twardość i rodzaj pada względem rodzaju korekty. Pracuj na obszarze roboczym około 40 x 40 cm. Rozprowadź, równą warstwę na całym fragmencie.